ja_mageia

Pojišťovna České spořitelny Kooperativa
020486 PA

Životní pojištění

Flexibilní životní pojištění JUNIOR

Flexibilní životní pojištění JUNIOR

Junior nabízí komplexní pojištění vašeho dítěte pro případ neočekávaných životních událostí stejně jako spoření usnadňující dítěti vstup do samostatného života v dospělosti. Významnou předností je flexibilita umožňující mj. nastavit rozsah pojistné ochrany a spoření dle Vašich individuálních přání a potřeb Vašeho dítěte.

Flexibilní životní pojištění FLEXI

Flexibilní životní pojištění FLEXI

Toto pojištění představuje pojistněspořící program, k jehož hlavním výhodám patří možnost pojištění širokého spektra pojistných rizik, schopnost přizpůsobovat se měnícím se požadavkům klienta během jeho života a zajímavé zhodnocení spořené částky.

Investiční životní pojištění FLEXI INVEST

Investiční životní pojištění FLEXI INVEST

Tento produkt představuje unikátní spojení komplexního životního pojištění s výhodami investování do investičních fondů. V současné době lze využít tří programů – stabilní, dynamický a akciový. Hlavní předností je možnost pojištění širokého spektra pojistných rizik, schopnost průběžně se přizpůsobovat Vašim měnícím se potřebám a příležitost dosáhnout nadprůměrného zhodnocení spořené částky prostřednictvím akciových a dluhopisových trhů.

Kapitálové životní pojištění KAPITÁL

Kapitálové životní pojištění KAPITÁL

Kapitál je moderním pojistně-investičním produktem, který výhodně zhodnotí Váš jednorázový vklad. Jeho přednostmi jsou nadstandardní garantované zhodnocení vložených prostředků a základní pojistná ochrana.